On Lemon

V roku 2012 sa zrodil projekt pod názvom „On Lemon“. Objavila sa „Yerbata“ iná ako všetky limonády na báze Yerba Maté, s ktorými sa bolo možné doposiaľ stretnúť!

 

Chtiac vytvoriť neopakovateľné, jedinečné receptúry limonád sa partia mladých priateľov vybrala po rodinných ( a nie len rodinných ) chodníkočkoch záhrad pestovateľov zeleniny a sadov s cieľom nájsť to najchutnejšie ovocie a zeleninu. Našli ich, naoberali a vytlačili z nich toľko dobrého, koľko sa len zmestí do fľašky. Miešajúc ich s čistou pramenitou vodou získali ešte viac chuti a arómy. Výsledkom je skutočná explózia chutí, ktorá zaútočí na vaše zmysly.

 

Znovuobjavujeme pre vás zabudnuté recepty a chute. Zároveň sme ale tiež otvorení novým originálnym a prekvapivým chutiam. Práve preto spolupracujeme len s malými rodinnými podnikmi pri výbere správnych ingrediencií s dôrazom na najvyššiu kvalitu a najlepšiu chuť.

 

Jedna vec je istá: On Lemon udáva trendy!

http://www.royalgastro.inteo.sk/c/on-lemon-nealko-napoje

On Lemon

ON LEMON Hruška – skutočne majstrovská chuť. Hoci nenosí korunu, ostatné ovocie sa pred ňou skláňa. Kombinácia 16% hruškovej šťavy, 15% jablkovej šťavy a štipka citrónovej šťavy.

Hruška je ovocie s neoceniteľnými vlastnosťami a výživovými látkami. Ako jedno z mála ovocí obsahuje jód, minerál s pozitívnymi účinkami na štítnu žľazu. Ba čo viac, je zásobárňou bóru, minerálu podporujúceho funkciu mozgu. Navyše, hrušky pôsobia preventívne proti mŕtvici a vysokému krvnemu tlaku.

ON LEMON Kola alebo cola, to je otázka. A my na ňu ponúkame odpoveď. Naša Kola je iná: je to skutočná hodnota bez kompromisov. 100% prírodná, kultivová chuť, nie sladká a so zníženým obsahom kofeínu.

Kola orechy, sa tešia sláve nielen ako zložka našej koly, ale aj ako špecifikum pri liečbe zdravotných problémov, napríklad:
– zmiernenie zažívacích ťažkostí
– potlačenie pocitu hladu
– zníženie únavy
– prevencia otravy alkoholom

On Lemon

ON LEMON Čierna ríbezľa – 25% ovocného ošiaľu. Prírodná šťava z čiernej ríbezle s citrónom a šťavou z čiernej mrkvy.

Čierne ríbezle patrí medzi ovocie s vysokým obsahom vitamínu C. V 100 g ovocia sa nachádza až 181 mg vitamínu C, čo je štyri krát viac než v pomarančoch. Teda 100 g, čo je za hrsť bobúľ čierneho ríbezlia, pokrýva 258% dennej nutričnej dávky vitamínu C.
Sú bohatým zdrojom antioxidantov.
Naviac, znižujú hladinu krvného cholesterolu, brzdia rozvoj aterosklerózy a stabilizujú krvný tlak.

ON LEMON Rebarbora – prirodzene zakalená rebarborová limonáda s 30% obsahom šťavy v jedinečnej kombinácii jablčnej a citrónovej šťavy.

Rebarbora je zdrovom vitamínov A, C, a E ako aj horčíka , draslíka, sodíka, železa, vápnika, kyseliny listovej a vlákniny. Stimuluje črevnú mobilitu a pomáha v boji s obezitou. Vplyvom vysokej teploty, akej je vystavená počas pasterizácie, získava protirakovinové vlastnosti. Chráni organizmus pred rozvojom rakovinových buniek. Naviac, je prirodzeným antioxidantom vplývajúcim na vzhľad pokožky a stav buniek.

On Lemon

ON LEMON Limetka – Extrémne kyslá? Kyslá? LIMETKA!!! Ešte viac čerstvého ovocia, prirodzene zakalený osviežujúci nápoj obsahujúci 12% limetkovej šťavy.

LIMETKA je vynikajúcim zdrojom vitamínu C (prekvapivo, limetka obsahuje viac vitamínu C ako citrón), draslíka, vápnika, fosforu, vitamínu A and vitamínu B.
Reguluje hladinu cukru v krvi a funkciu pečene. Navyše, limetka obsahuje flavonoidy ktoré nas ochraňujú pred rakovinou a spomaľujú stárnutie.
Napomáha vstrebávaniu katechínov, čo sú antioxidanty nachádzajúce sa napríklad v čaji.

ON LEMON Slivka – Tak a teraz som naozaj v horúcom kompóte – alebo radšej v limonáde.

30% šťava. To je typický PLUM Fiction. V hlavných úlohách: Purpurová Slivka, Stanley a Prezident.

Slivky naprávajú chuť do jedla a zlepšujú trávenie. Pôsobia tiež preventívne proti zápche a znižujú riziko rakoviny hrubého čreva.
Slivky, ako jedno z mála ovocí, obsahujú vitamín E, sú tiež veľmi cenné antioxidanty plné vitamínov zo skupiny B, ktoré pôsobia upokojujúco na nervový systém a zlepšujú náladu.

On Lemon

MATCHBATA – limonáda plná Zen!

 

Svet sa úplne zbláznil do mletého zeleného čaju Matcha! Budhistickí mnísi z neho vyrábali lieky. My sme stvorili na základe Matcha limonádu. A tak vhupla Matcha do našich fliaš. Oživili sme jej chuť šťavou z jablka, citrónu a limetky. Predstavujeme vám MATCHBATU – limonádu plnú Zen bez pridaného cukru.
Bohatá na vitálne zložky vyživuje a osviežuje. Pozitívne vplýva na imunitný systém. Reguluje tlak krvi a upravuje metabolizmus. Zvyšuje odolnosť voči stresu a zlepšuje vnemové funkcie mozgu. Chlorofyl obsiahnutý v Matcha podporuje vylučovanie toxínov z organizmu a polyfenoly chránia osobitne každú bunku v organizme. Sú navyše známe jeho účinky pri prevencii rakoviny.
Jemne premiešať pred otvorením !!!

Rooibata – Horúca Afrika v limonáde.

Pochádza z juhoafrického, tzv. červeného, kra Aspalathus Linearis. Vládne viacerým kontynentom a jej následovníci ju verne pijú počas bezsenných nocí a neskorých rán, ktoré začínajú… skoro popoludní.

Čajovníkovec Rooibos má okrem výraznej korenistej chuti aj množstvo pozitívnych účinkov na ľudský organizmus pri nespavosti, neuróze, bolestiach hlavy, vysokom krvnom tlaku ako aj protirakovinové účinky a ochrana pečene pred poškodením voľnými radikálmi.
Rooibata je jednoducho zdravý bezkofeínový nápoj plný antioxidantov.

Yerbata

YERBATA s granátovým jablkom – je explodujúca sestra klasickej Yerbaty so šťavou z granátového jablka. Sila prírodného kofeínu je 24 mg/100 ml.
YERBATA – unikátna stimulujúca prírodná limonáda s Yerba Maté a extrémnym obsahom prírodného kofeínu 24 mg/100 ml.

Yerba maté – povzbudzuje imunitný systém, zlepšuje trávenie, napomáha koncentrácii, prečisťuje telo a eliminuje z neho toxické látky, vyvažuje nervový systém, prinavracia mladistvý vzhľad vlasov, spomaľuje starnutie, zmierňuje únavu, stimuluje mozog, zoštíhľuje postavu, dodáva silu, znižuje stres a bojuje proti nespavosti.

Stimuluje podobne ako káva, ale iným spôsobom, nakoľko stimulujúce účinky kávy sú silné, ale trvajú iba krátko, Yerba maté stimuluje dlhší čas.